środa, 17 stycznia 2018

Pozwól dziecku się pobrudzić

DIY
  
Zapewne większość z was czytając ten wpis złapie się za głowę na wizję mąki rozsypanej po całej kuchni, lukru, który będzie i na ubraniach i we włosach czy też posypki, którą jeszcze po tygodniu  wydobędziecie gdzieś z zakamarków dywanu...
Ale.. warto! 

Po co?
Po to, aby zobaczyć tą radość. Po to, aby usłyszeć „łaaaaał”. 
Po to, aby uśmiech od ucha do ucha nie schodził z twarzy przez cały dzień. 


Po to, aby doświadczyć czegoś nowego. Po to, aby mieć co wspominać. 
Po to, aby zasłodzić się na maksa! Znajdziecie jeszcze całą masę powodów! 
To bardzo ważne, aby dziecko doświadczało jak najwięcej. Nawet tak „niepozorne” pieczenie i dekorowanie pierników skrywa w sobie stymulację sensoryczną małych paluszków, stymuluje zmysł dotyk, węchu i wzroku. Poza tym, razem od najmłodszych lat tworzycie wspaniałą tradycję - taka tylko waszą! 


My, jak widzicie do tematu podeszliśmy w iście świątecznym stylu. 
Tak tak.. więcej sprzątania niż pieczenia i dekorowania ale czego się nie robi dla dziecka :) Cudny zestaw firmy BAKESHOP pozwolił nam na istne szaleństwo w tym temacie. 
Książeczka podała przepis, foremki wykroiły, przepiękny papier do pakowania i naklejki do oznaczenia pozwoliły zapakować wykonanego przez Wiktorię pierniczka dla każdego z rodziny, a do pięknego metalowego pudełka schowaliśmy pierniczki dla nas. 
Zestaw znajdziecie tutaj: KLIK TUTAJ - na przyszły rok jak znalazł :) 

Natomiast niebawem zbliża się do nas WIELKANOC! Polecamy Wam więc świetny zestaw do ciasteczek w kształcie jajek, który zawiera również szablony do dekoracji - zabawy i bałaganu obiecuję całą masę! KLIK TUTAJ

Udanej zabawy!0 komentarze

Prześlij komentarz